Administration

Sonny Wåhlstedt
Ordförande & verksamhetsansvarig
E-post: sonny@nsphig.se
Tel: 0704 - 59 91 15

Christina Ahl
Kanslichef
E-post: christina@nsphig.se
Tel: 0725 - 30 26 12

Sonny Högberg
Ekonomiansvarig
E-post: sonny.hogberg@nsphig.se
Tel: 0706-86 84 31

Carina Hasth
Löne- och personaladministratör
E-post: carina@nsphig.se
Tel: 0708 - 36 26 81

Malin Blanck
Administratör
E-post: malin@nsphig.se
Tel: 0725 - 00 44 19

Linnea Ahl Olsson
Kommunikatör
E-post: linnea@nsphig.se
Tel: 0761 - 41 83 12

Mary-Anne Jakobsson
Handledare Peer support/Kommunikatör
E-post: maryanne@nsphig.se
Tel: 0725 - 39 66 65

Hjärnkoll

Therese Möller
Samordnare Hjärnkoll i VG
E-post: therese@nsphig.se
Tel: 0703 - 58 58 06

Sara Svensson
Föreningsutveckling VG-regionen/Samordnare Hjärnkoll
E-post: sara@nsphig.se
Tel: 0727 - 30 49 99

Brukarinflytande VG-team

Filippa Ahlberg Gagnèr
Utbildningsansvarig
E-post: filippa@nsphig.se
Tel: 0703 - 44 63 39

Elisabet Lundberg
Brukarinflytande, samverkan i regionen
E-post: elisabet@nsphig.se
Tel: 0737 - 87 25 36

Maurits Johansson
Brukarinflytande, samverkan i regionen
E-post: maurits@nsphig.se
Tel: 0727 - 01 44 77

Katarina Käll
Samordnare Peer support
E-post: katarina@nsphig.se
Tel: 0738 - 22 99 71

Sara Svensson
Föreningsutveckling VG-regionen
E-post: sara@nsphig.se
Tel: 0727 - 30 49 99

Peer Support

Filippa Ahlberg Gagnèr
Utbildningsansvarig Peer Support
E-post: filippa@nsphig.se
Tel: 0703 - 44 63 39

Katarina Käll
Samordnare Peer support
E-post: katarina@nsphig.se
Tel: 0738 - 22 99 71

Mary-Anne Jakobsson
Handledare Peer support/Kommunikatör
E-post: maryanne@nsphig.se
Tel: 0725 - 39 66 65

Jakob Wenzer
Utvärdering Peer Support
E-post: jakob@nsphig.se
Tel: 0703 - 70 15 19

Brukarrevision

Julia Persson
Projektsamordnare, brukarrevisioner
E-post: julia@nsphig.se
Tel: 0725 - 00 58 22

Petter Piccinelli
Administratör, brukarrevisioner
E-post: petter@nsphig.se
Tel: 0703 - 20 22 07